Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Ręcznik w roli MAXI ECO celuloza 2W 19cm 6st
68,00 zł 60,00 zł 55,28 zł 48,78 zł
szt.
BARLON R płyn do mycia w zmywarkach 5L
90,00 zł 85,00 zł 73,17 zł 69,11 zł
szt.
Ręcznik w roli MIDI ECO celuloza 2W 14cm 12szt
69,00 zł 66,00 zł 56,10 zł 53,66 zł
szt.
Papier toaletowy celuloza 2W 50m 24szt
75,00 zł 60,00 zł 60,98 zł 48,78 zł
szt.
Clinex Grill 1L do mycia grilli i piekarników
18,00 zł 17,00 zł 14,63 zł 13,82 zł
szt.
Czyściwo celuloza 2W klejone bezpyłowe 28
45,00 zł 40,00 zł 36,59 zł 32,52 zł
szt.

Czy instrukcja mycia rąk powinna znaleźć się w każdej łazience?

Mogłoby się wydawać, że nie ma bardziej błahej czynności, niż mycie rąk. To przecież proste jak oddychanie. Wystarczy woda i odrobina mydła, by przywrócić dłoniom świeżość. Jednak nie jest to sprawa tak oczywista, szczególnie dla osób pracujących w wymagających segmentach, takich jak służba zdrowia, gastronomia, a nawet przemysł. Dla nich stworzono instrukcję mycia rąk, która krok po kroku wskazuje, jak zrobić to prawidłowo.

Po pierwsze – mycie

„Częste mycie skraca życie”, to popularne hasło, które niestety nie odnosi się do tej części ciała, jaką są dłonie. W ich przypadku regularne mycie, koniecznie ciepłą wodą z użyciem detergentu, mydła lub silniejszego środka, może to życie znacznie wydłużyć. Miliony bakterii, które pokrywają wszystko, czego dotykamy, tylko czekają na to, by trafić do naszego organizmu i rozpocząć w nim zamęt. Dlatego nie zaniedbuj tego obowiązku i korzystaj z dobrodziejstw łazienki jak najczęściej. Dzięki instrukcji mycia rąk, którą możesz sobie powiesić nad umywalką, nie pominiesz żadnego fragmentu tej części ciała. Silniejsze zabrudzenia, takie jak smar, olej czy farby usuniesz specjalną pastą. Jeśli pracujesz w warsztacie lub miejscu do niego podobnym, warto byś miał tego rodzaju produkty zawsze w pogotowiu.

Po drugie – dezynfekcja

Czystość rąk to nie tylko zasługa mydła i wody. W wielu przypadkach konieczne jest sięgnięcie po silniejsze środki dezynfekujące na bazie alkoholu, które skutecznie zneutralizują bakterie. Pracując w służbie zdrowia lub gastronomii z pewnością wiesz, jakie to ważne, by postępować zgodnie z instrukcją mycia rąk. To ona, krok po kroku pokazuje, co trzeba robić. Prawidłowo wykonane zadanie oznacza mycie każdego fragmentu przez odpowiednio długi czas i w odpowiedniej kolejności. Trzeba pamiętać o zewnętrznej stronie dłoni, o każdym palcu, zgięciu i zagłębieniu. Dopiero takie potraktowanie mydłem skóry może zapewnić odpowiednią czystość Twoich rąk. Następnie trzeba je jeszcze wysuszyć i dodatkowo potraktować środkiem dezynfekującym. Po tym kroku najczęściej zakłada się sterylne rękawiczki, które są podstawowym atrybutem medyków i kosmetologów.

Instrukcja mycia rąk pasuje do każdej toalety

Mycie rąk to czynność, którą wykonujemy automatycznie. Niestety dość często o niej zapominamy. Być może dzieje się tak, że wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy, jak szybko roznoszą się bakterie. W toalecie dotykamy nie tylko samej muszli, ale i klamek, umywalki, kranu, dozownika mydła i ręczników, suszarki… Publiczne toalety to miejsca, w których instrukcja mycia rąk mogłaby uchronić wiele osób przed skutkami unikania wody i mydła. Dlatego, jeśli odpowiadasz za takie miejsce koniecznie umieść jedną z dostępnych w internecie instrukcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl