Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.

Jak szybko posprzątać dom bez wysiłku? Postaw na regularność i pojedyncze zadania

Własny dom jest marzeniem wielu osób. Duże sypialnie, przestronny salon, funkcjonalna kuchnia i zielony trawnik za oknem. Wszystko wygląda pięknie, dzięki wyobraźni. Realne podejście do tematu wygląda nieco inaczej. Dom jednorodzinny to ogromna powierzchnia do sprzątania, która brudzi się i kurzy niemal każdego dnia. Efekt nabiera na sile, gdy w rodzinie mieszkają razem z Tobą dzieci. W dzisiejszym tekście podpowiadamy, jak szybko posprzątać dom bez większego wysiłku. Dzięki nam bycie perfekcyjną panią domu jest możliwe!

Najważniejsza jest systematyczność. Sprzątaj codziennie niewielkie fragmenty domu

W natłoku codziennych obowiązków często zapominasz o regularnym sprzątaniu. Zabrudzenia kumulują się z dnia na dzień, aż pewnego dnia postanawiasz posprzątać je raz na zawsze. Wtedy przez całą sobotę, albo nawet cały weekend masz przed oczami środki czystości, odkurzacz i mop. Zamiast cieszyć się czasem z rodziną, Ty przeznaczasz go na sprzątanie. Na szczęście można to łatwo zmienić. Wystarczy codziennie sprzątać mały fragment domu. Zrobić porządek w łazience przed pójściem spać lub umyć naczynia bezpośrednio po zjedzonym posiłku. W ten sposób sukcesywnie wysprzątasz cały dom.

Jak szybko posprzątać dom? Skorzystaj z nowoczesnych środków czystości

Współcześnie środki czystości nie są chemiczną bombą, która po otwarciu niszczy wokół wszystkie zabrudzenia, matowi powierzchnię i po kontakcie ze skórą dłoni wysusza ją i sprawia, że są one szorstkie. Jeśli zastanawiasz się, jak szybko posprzątać dom, postaw na sprawdzonych pomocników. Na rynku znajduje się wiele detergentów, które pochodzą od cenionych producentów. Nowoczesna technologia wykorzystująca między innymi nanocząsteczki sprawia, że usuwanie brudu jest dużo łatwiejsze. Tutaj pomocne mogą być produkty firmy Clinex, które idealnie nadają się do mycia szklanych powierzchni. Dzięki nim usuwanie zacieków z kabiny prysznicowej to przyjemne zajęcie, które trwa jedynie chwilę.

Podział obowiązków ułatwia wykonanie każdego zadania

Podział obowiązków w trakcie wykonywania każdego zadania sprawia, że szczęśliwe zakończenie nawet najtrudniejszych czynności jest w Twoim zasięgu dużo szybciej. Od wielu lat wiadomo, że praca zespołowa przynosi wiele korzyści. Dlatego podczas robienia porządków bardzo ważne jest wsparcie. Zaangażowanie pozostałych domowników i wydzielenie im określonego zadania do wykonania odciąża Ciebie z nadmiaru pracy. Przy okazji pozostali członkowie rodziny uczą się sumienności i regularności w sprzątaniu. Jak szybko posprzątać dom, gdy zbliżają się goście? Na to pytanie odpowiemy w kolejnym akapicie.

Jak szybko posprzątać dom, gdy za chwilę przyjdą goście?

Zdarza się tak, że odkładasz sprzątanie na ostatnią chwilę. Aż dochodzi do sytuacji, gdzie zaplanowana wizyta gości jest dosłownie za kilkadziesiąt minut. Co w takiej sytuacji zrobić? Przede wszystkim warto zachować spokój. Jeśli wcześniej udawało Ci się trzymać porządek regularnie, uzyskanie stanu akceptowalnej czystości jest dość łatwe. Gorzej, gdy zabrakło odpowiedniego dbania o porządek. Wtedy trzeba zadbać o pozory.

Ukryj niedoskonałości i skoncentruj się na najważniejszych rzeczach

Jeśli do wizyty zostało tylko kilkadziesiąt minut, a bałagan w mieszkaniu jest zauważalny, na pewno usunięcie go w całości jest niemożliwe. Jak szybko posprzątać dom w takiej sytuacji? Zetrzyj kurze tylko z najbardziej widocznych półek i regałów w salonie. Uporządkuj miejsce do siedzenia w pokoju gościnnym. Ułóż poduszki na kanapie, posprzątaj drobiazgi ze stołu. Możesz delikatnie przetrzeć podłogę w korytarzu, gdy do Twojego domu wchodzi się najpierw do czegoś na wzór przedsionka. Na pewno usuń nadmiar kurtek i bluz zalegających na wieszakach.

Zrób porządek w toalecie

Poziom czystości w toalecie mocno świadczy o gospodarzu. Dlatego jeśli chcesz utrzymać dobre wrażenie, zadbaj o schludny wygląd łazienki. Poukładaj kosmetyki na miejsca, przetrzyj lustro oraz przemyj szybko mopem podłogę. Przyda się zmiana zapachu powietrza, więc postaw odświeżacz. To powinno wystarczyć, żeby nie zrobić sobie przed gośćmi wstydu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl