Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.

Jak wyczyścić dywan? 4 sprawdzone sposoby

Chciałabyś wyczyścić dywan, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wyobrażasz sobie długie godziny szorowania w niewygodnej pozycji? Na szczęście istnieją proste i skuteczne rozwiązania. Wystarczy dobrze dobrany środek czyszczący, by cieszyć się czystością. Jak wyczyścić dywan? Oto 4 sprawdzone sposoby!

Zacznij od odkurzania

Jak wyczyścić dywan? Od czego zacząć? Raczej nie wylewaj od razu środka myjącego na dywan. Zacznij od odkurzania. Wykonaj tę czynność bardzo dokładnie i poświęć jej sporo uwagi. Odkurz całą powierzchnię (najlepiej przed odkurzaniem pozbądź się wszystkich mebli z pokoju). Chodzi o to, żeby usunąć wierzchnią warstwę zabrudzenia oraz pozbyć się kurzu, drobinek oraz niewielkich śmieci. Bezpośrednio po odkurzaniu przystąp do czyszczenia dywanu. Wybierz w tym celu jeden z dedykowanych preparatów i zacznij działać.

Użyj szamponu do prania dywanów

Nie wiesz jak wyczyścić dywan? Użyj specjalnego szamponu. Produkt ten ceni sobie wiele osób. Jest łatwy w użyciu, sprzątanie z jego wykorzystaniem przebiega dosyć szybko, a co najważniejsze dokładnie usuwa plamy i zabrudzenia. Wstrząśnij preparat, a następnie w mało widocznym miejscy sprawdź, jak tkanina dywanowa zareaguje na szampon. Jeżeli wszystko jest w porządku możesz rozcieńczyć preparat i nanieść go na powierzchnię. Teraz zacznij szorować dywan. Czynność tę kontynuuj dopóki nie rozpuszczą się wszystkie zabrudzenia. Następnie sięgnij po odkurzacz i zbierz nim brudną pianę.

Preparat do pianowego prania wykładzin – czy to dobre rozwiązanie?

Zastanawiasz się jak czyścić dywan tekstylny? Tutaj dobrym rozwiązaniem jest preparat do pianowego prania wykładzin. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w obiektach biurowych, miejscach użyteczności publicznej, czy hotelach. Wystarczy, że odpowiednio rozcieńczysz preparat i doprowadzisz do wytworzenia się piany. Następnie rozprowadź ją po całej powierzchni. Poczekaj do wyschnięcia środka czyszczącego, a następnie ponownie odkurz dywan.

Jak usunąć gumę z dywanu?

Jak czyścić dywan? Jak usunąć z niego gumę do żucia, wosk ze świecy lub tusz z drukarki? Sięgnij po odplamiacz. Produkt te działa miejscowo, więc nie musisz odkurzać całego dywanu przed jego użyciem. Preparat wstrząśnij, a następnie w niewidocznym miejscu sprawdź jego działanie. Następnie rozpyl go na zabrudzoną powierzchnię. Pozostaw na kilka minut, by zaczął pracować. Później usuń plamę szmatką lub (w przypadku gumy do żucia) delikatną szpachelką, czy łyżeczką. Teraz (w zależności od potrzeb) możesz odkurzyć dywan.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl