Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.

Jakie rodzaje środków czystości warto znać i używać?

Sprzątanie i higiena wiążą się z używaniem dużej ilości wody oraz preparatów, przeznaczonych do poszczególnych elementów i różnych powierzchni. Czasy, w których do wszystkiego używano szarego mydła, czy jednego proszku, już dawno minęły. Obecnie stosuje się wiele rodzajów środków czystości. Pozwala to skuteczniej usuwać zabrudzenia, a przy tym chronić powierzchnie, które wytworzone są z różnych materiałów.

Profesjonalne środki czystości

Niezależnie od tego, czy sprzątasz swój dom, czy zaopatrujesz większą firmę lub zakład, potrzebujesz sprawdzonych i różnorodnych środków do czyszczenia. Spośród bogatej oferty preparatów dostępnych na rynku możesz dokonać wyboru chemii do mycia łazienek, mebli, szyb, podłóg, dywanów, i wielu innych zakamarków. By uprościć sobie wybór, możesz sięgnąć po środki uniwersalne, a w specjalnych przypadkach po płyny dezynfekujące. W zasadzie na każdą ewentualność przygotowano różne rodzaje środków czystości, które sprostają postawionym przed nimi zadaniom.

Chemia dla gastronomii

Branża ta wymaga stosowania specjalnych preparatów, które nie szkodzą przygotowywanym we wnętrzach potrawom. Tam, gdzie pojawia się jedzenie, nie może być mowy o środkach chemicznych, które zawierają szkodliwe dla człowieka substancje. Dotyczy to szczególnie płynów do mycia naczyń używanych w zmywarkach, gdzie czyści się całą zastawę stołową serwowaną gościom. Także te miejsca, w których przechowywana jest żywność, a następnie przygotowywana, nie mogą być czyszczone w sposób nieprawidłowy. Dlatego tak ważne jest, aby do sprzątania piekarników, grillów, rusztów czy wędzarni używać dedykowanych do tego preparatów. Różne rodzaje środków czystości gwarantują bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów.

Chemia samochodowa

Każdy użytkownik auta wie, że jak ważna jest regularna pielęgnacja pojazdu. Wpływa to nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim poprawia bezpieczeństwo korzystania z samochodu. Dlatego właśnie częste mycie auta z zewnątrz i wewnątrz to wymóg, którego nie wolno lekceważyć. Stosując odpowiednie środki, przeznaczone do poszczególnych elementów karoserii i wnętrza auta, masz szansę przez długi czas cieszyć się nieskazitelnym wyglądem swojego pojazdu. Prawidłowa konserwacja poszczególnych elementów, w tym kół i felg, może wydłużyć ich życie, zapobiegając korozjom i zmniejszając podatność na zarysowania.

Wśród wielu produktów należących do szerokiej grupy chemii gospodarczej, można też znaleźć środki do higieny, szczególnie do mycia i dezynfekcji rąk. Sprzątając jakąkolwiek powierzchnię, warto zadbać o podstawowe narzędzie do mycia, czyli o własne dłonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl