Mydło w płynie. Cenna alternatywa dla tradycyjnych kostek

Mydło w płynie.

Łatwo utrzymać w czystości

 

W miejscach publicznych takich jak toalety, restauracje czy szkoły, mydło używane jest bardzo często lub nawet bez przerwy. W takich warunkach bardzo ważne jest utrzymanie higieny samego mydła czy też dozownika a także jego otoczenia, czyli blatu lub umywalki. Wielokrotne używanie sprawia, że mydło jest ciągle wilgotne, a mydelniczka wygląda nieestetyczne. W takim przypadku doskonale sprawdzi się mydło w płynie, którym napełnia się specjalnie przystosowany pojemnik. Może to być funkcjonalny dozownik lub niewielka buteleczka z poręczną pompką, która sama w sobie stanowić może ozdobę pomieszczenia.

 

Większe zapasy, czyli ekonomiczność

 

Mydło w płynie jest bardzo wydajne. Wiąże się to z faktem, że używa się jednorazowo wyłącznie taką ilość, jaka jest potrzebna. Policzono, że 1000 ml mydła wpłynie wystarcza nawet na kilkaset użyć. Jest także dostępne w wielu wariantach i opakowaniach uzupełniających o objętości nawet do pięciu litrów. To szczególnie ważne w miejscach, gdzie zużywana jest duża ilość tego środka – w porównaniu do tradycyjnych kostek mówimy tu o znacznych oszczędnościach!

 

Wiele wariantów zapachowych i dodatków

 

Dobre hurtownie chemiczne oferują szeroki wybór mydeł w płynie. Do wyboru mamy produkty z dodatkiem środków bakteriobójczych i dezynfekujących, z substancjami pielęgnującymi skórę, nawilżającymi, natłuszczającymi czy też niwelującymi nieprzyjemne zapachy. Są to specjalistyczne, przebadane dermatologicznie produkty, które dostępne są w różnych opcjach zapachowych – kwiatowych, cytrusowych a także neutralnych. Dzięki temu mydło w płynie znajdzie zastosowanie nie tylko w każdym domu, ale też w zakładzie przemysłowym lub instytucji publicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl