Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.

Na tapecie – ściereczki z mikrofibry! Jak używać tych uniwersalnych akcesoriów do czyszczenia?

Niektóre akcesoria codziennego użytku cechuje taka wszechstronność zastosowania, że zyskują one miano „wynalazków”, „innowacji” czy „patentów”. Nic w tym dziwnego, gdyż wszyscy dążymy do udoskonaleń, które znacząco usprawniają nasze funkcjonowanie. Jednym z takich artykułów okaże się…ściereczka z mikrofibry! Banalne? Być może. Jednak po przeczytaniu tego tekstu szybko przekonasz się, jak uniwersalne są ściereczki z mikrofibry i dowiesz się, jak ich używać!

Czym charakteryzują się ściereczki z mikrofibry? Jak i gdzie ich używać?

Mikrofaza, mikrowłókno, mikrofibra– określeń jest wiele, jednak właściwości tkaniny pozostają te same. Ściereczki z mikrofibry oraz szereg innych wyrobów tego rodzaju powstają z mieszanek włókien poliamidowych i poliestrowych, które są ponad 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa! Ta cecha znacząco wpływa na zbieranie oraz magazynowanie zanieczyszczeń.

Cenną właściwością jest również świetna absorpcja płynów oraz wysokie działanie antybakteryjne ściereczki z mikrofibry. Jak używać tych akcesoriów w codziennych rytuałach? Dzięki nim możesz perfekcyjnie posprzątać dom, nie martwiąc się o namnażanie bakterii, znajdujących się na brudnych ścierkach. Niezwykła wytrzymałość nawet po wielu praniach, oszczędność pieniędzy (wyroby z mikrofibry należą do tanich) i jednorazowych środków czystości to argumenty, które z pewnością przemawiają za stosowaniem mikrofazy w każdym domu!

Ściereczki z mikrofibry – jak ich używać, by dom był czysty

Gospodynie domowe z pewnością zdążyły się przekonać, że doskonałym materiałem do rutynowych porządków są właśnie ściereczki z mikrofibry. Jak używać tych praktycznych szmatek, by odkryć ich uniwersalność? Dzięki temu, że dokładnie usuwają one kurz, zanieczyszczenia, a nawet tłuszcz, nadają się do wielu czynności, do których zazwyczaj potrzebujesz kilku rodzajów ściereczek i pełnego wachlarza detergentów. Są one bardziej efektywne niż tradycyjne ściereczki. Z powodzeniem wypolerujesz nimi szyby, lustra czy inne gładkie powierzchnie. Ściereczki z mikrofibry sprawdzą się także w czyszczeniu armatury łazienkowej, sprzętu RTV, a nawet samochodu! Posłużą Ci do mycia podłogi i mebli, gdyż nie zostawiają nieestetycznych pyłków czy włosków.

Pranie ściereczki z mikrofibry

Niektórzy producenci są zdania, że wyroby z mikrofibry zniosą nawet 500 prań! Jest to jak najbardziej prawdopodobne, głównie z tego względu, że nie musisz używać do nich detergentów. Po wykorzystaniu ściereczki do domowych prac wystarczy ją wypłukać i wysuszyć, jednak w przypadku większych zabrudzeń poleca się wyprać ją w pralce. Należy przy tym ustawić temperaturę nieprzekraczającą 95°C. Pamiętaj, by nie dodawać płynu do płukania, by nie zniszczyć delikatnych włókien wyrobów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl