Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.

Profesjonalne środki czystości – krótki przegląd

Profesjonalne środki czystości – krótki przegląd

Profesjonalne środki czystości – krótki przegląd

Porządek oraz przestrzeganie rygorystycznych standardów higieny to obowiązek przedsiębiorstw, hoteli, lokali usługowych oraz miejsc użyteczności publicznych. Sprzymierzeńcami w walce o utrzymanie czystości okazują się profesjonalne środki czystości.

Dlaczego warto korzystać z wyspecjalizowanych preparatów czyszczących?

Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej, biur czy lokali usługowych powinno być efektywne i ekonomiczne. Przywrócenie czystości i oddanie pomieszczeń do użytkowania wymaga z jednej strony dokładności, a z drugiej – sprawności. Nie sposób pogodzić tych dwóch tendencji, jeśli nie korzysta się z odpowiednich środków. Dlatego należy staranie rozplanować wyposażenie w profesjonalne preparaty czyszczące. Ich zaletą jest maksymalna koncentracja substancji czyszczących gwarantujących uzyskanie zadowalającego efektu. Produkty profesjonalne dzięki składowi i proporcjom zastosowanych składników aktywnych są wydajne i pozwalają oszczędzać nakłady pracy oraz wydawanych środków na ich zakup.

Jakie profesjonalne środki czystości dostępne są w ofercie?

Skuteczność profesjonalnych preparatów czyszczących wiąże się z ich wyspecjalizowaniem, czyli odpowiednio przygotowane produkty należy stosować zarówno do danego typu powierzchni jak i w konkretnych obiektach:

  • Podłogi – w ofercie znajdują się płyny do codziennego czy gruntownego zmywania posadzek wykonanych z różnych materiałów: płytek ceramicznych, drewna, kamienia, tworzywa sztucznego i PCV. Ponadto dostępne są środki konserwujące podłogi, impregnujące, nabłyszczające.
  • Szyby i przeszklenia – płyny do mycia szyb o ulepszonej formule ułatwiające zmywanie zabrudzeń bez tworzenia smug.
  • Meble i tworzywa – środki usuwające zabrudzenia oraz pozostawiające zabezpieczającą powłokę.
  • Dywany, wykładziny, meble tapicerowane – czystość i świeżość przywracają płyny do prania ekstrakcyjnego, preparaty do szamponowania oraz skutecznego odplamiania.
  • Łazienki – środki skutecznie usuwające brud, osad i kamień oraz dezynfekujące sanitariaty, płytki i powierzchnie gładkie. Ponadto należy uwzględnić odświeżacze powietrza, płyny dezynfekujące oraz chemię do higieny rąk.
  • Lokale gastronomiczne oraz hotele – przeparty czyszczące powierzchnie różnych pomieszczeń, w tym przestrzeni związanych z obróbką i przygotowaniem oraz serwowaniem posiłków, czyli płyny do mycia naczyń, chemia do profesjonalnych zmywarek.
  • Pralnie profesjonalne – proszki i płyny o wzmocnionym działaniu, usuwające brud oraz odkażające tkaniny.
  • Samochody – preparaty o specjalistycznych formułach służące do czyszczenia i konserwacji karoserii, felg, opon.
  • Preparaty wszechstronne – np. superkoncentraty Clinex przydatne w obiektach wielkopowierzchniowych, lokalach usługowych, płyny uniwersalne o specjalistycznej formule, skuteczne i nisko pieniące się, znajdujące zastosowanie w maszynach zmywających, nadtlenek wodoru, czyli perhydrol – skuteczny w usuwaniu trudnych zabrudzeń, mający właściwości wybielające i dezynfekujące, ale silnie żrący i wymagający ostrożnego stosowania.

Powyższy przegląd i charakterystyka profesjonalnych środków czystości ma za zadanie ułatwić rozeznanie się w ofercie przedstawicielom różnych branż, ale nie wyklucza zainteresowania indywidualnych odbiorców, dbających o czystość gospodarstw domowych. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej hurtowni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl