Producenci
Promocje
Clinex DEZOFast 5L płyn dezynfekujący
Clinex DEZOFast 5L płyn dezynfekujący
125,00 zł 75,00 zł 115,74 zł 69,44 zł
szt.
Antybakteryjny żel do rąk 500ml
Antybakteryjny żel do rąk 500ml
35,00 zł 18,00 zł 28,46 zł 14,63 zł
szt.
Antybakteryjny żel do rąk 100ml
Antybakteryjny żel do rąk 100ml
15,00 zł 7,00 zł 12,20 zł 5,69 zł
szt.
ETANOLIZER+ 5L do dezynfekcji rąk i powierzchni 70% alk
ETANOLIZER+ 5L do dezynfekcji rąk i powierzchni 70% alk
185,00 zł 99,00 zł 150,41 zł 80,49 zł
szt.
Clinex DEZOFast 1L płyn dezynfekujący
Clinex DEZOFast 1L płyn dezynfekujący
26,00 zł 16,00 zł 24,07 zł 14,81 zł
szt.
Mydło płynne dezynfekujące 5L
Mydło płynne dezynfekujące 5L
99,00 zł 85,00 zł 80,49 zł 69,11 zł
WEPA Dozownik do papieru toal Jumbo centralnego dozowania 331490
WEPA Dozownik do papieru toal Jumbo centralnego dozowania 331490
89,00 zł 79,00 zł 72,36 zł 64,23 zł
szt.

Profesjonalne środki czystości – krótki przegląd

Profesjonalne środki czystości – krótki przegląd

Profesjonalne środki czystości – krótki przegląd

Porządek oraz przestrzeganie rygorystycznych standardów higieny to obowiązek przedsiębiorstw, hoteli, lokali usługowych oraz miejsc użyteczności publicznych. Sprzymierzeńcami w walce o utrzymanie czystości okazują się profesjonalne środki czystości.

Dlaczego warto korzystać z wyspecjalizowanych preparatów czyszczących?

Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej, biur czy lokali usługowych powinno być efektywne i ekonomiczne. Przywrócenie czystości i oddanie pomieszczeń do użytkowania wymaga z jednej strony dokładności, a z drugiej – sprawności. Nie sposób pogodzić tych dwóch tendencji, jeśli nie korzysta się z odpowiednich środków. Dlatego należy staranie rozplanować wyposażenie w profesjonalne preparaty czyszczące. Ich zaletą jest maksymalna koncentracja substancji czyszczących gwarantujących uzyskanie zadowalającego efektu. Produkty profesjonalne dzięki składowi i proporcjom zastosowanych składników aktywnych są wydajne i pozwalają oszczędzać nakłady pracy oraz wydawanych środków na ich zakup.

Jakie profesjonalne środki czystości dostępne są w ofercie?

Skuteczność profesjonalnych preparatów czyszczących wiąże się z ich wyspecjalizowaniem, czyli odpowiednio przygotowane produkty należy stosować zarówno do danego typu powierzchni jak i w konkretnych obiektach:

  • Podłogi – w ofercie znajdują się płyny do codziennego czy gruntownego zmywania posadzek wykonanych z różnych materiałów: płytek ceramicznych, drewna, kamienia, tworzywa sztucznego i PCV. Ponadto dostępne są środki konserwujące podłogi, impregnujące, nabłyszczające.
  • Szyby i przeszklenia – płyny do mycia szyb o ulepszonej formule ułatwiające zmywanie zabrudzeń bez tworzenia smug.
  • Meble i tworzywa – środki usuwające zabrudzenia oraz pozostawiające zabezpieczającą powłokę.
  • Dywany, wykładziny, meble tapicerowane – czystość i świeżość przywracają płyny do prania ekstrakcyjnego, preparaty do szamponowania oraz skutecznego odplamiania.
  • Łazienki – środki skutecznie usuwające brud, osad i kamień oraz dezynfekujące sanitariaty, płytki i powierzchnie gładkie. Ponadto należy uwzględnić odświeżacze powietrza, płyny dezynfekujące oraz chemię do higieny rąk.
  • Lokale gastronomiczne oraz hotele – przeparty czyszczące powierzchnie różnych pomieszczeń, w tym przestrzeni związanych z obróbką i przygotowaniem oraz serwowaniem posiłków, czyli płyny do mycia naczyń, chemia do profesjonalnych zmywarek.
  • Pralnie profesjonalne – proszki i płyny o wzmocnionym działaniu, usuwające brud oraz odkażające tkaniny.
  • Samochody – preparaty o specjalistycznych formułach służące do czyszczenia i konserwacji karoserii, felg, opon.
  • Preparaty wszechstronne – np. superkoncentraty Clinex przydatne w obiektach wielkopowierzchniowych, lokalach usługowych, płyny uniwersalne o specjalistycznej formule, skuteczne i nisko pieniące się, znajdujące zastosowanie w maszynach zmywających, nadtlenek wodoru, czyli perhydrol – skuteczny w usuwaniu trudnych zabrudzeń, mający właściwości wybielające i dezynfekujące, ale silnie żrący i wymagający ostrożnego stosowania.

Powyższy przegląd i charakterystyka profesjonalnych środków czystości ma za zadanie ułatwić rozeznanie się w ofercie przedstawicielom różnych branż, ale nie wyklucza zainteresowania indywidualnych odbiorców, dbających o czystość gospodarstw domowych. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej hurtowni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl