Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.

Przekonaj się, dlaczego profesjonalne środki czyszczące to dobra inwestycja!

Zdecydowana większość osób preferuje żyć, pracować i ogólnie rzecz biorąc funkcjonować, w czystości. Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą w postaci restauracji, muszą utrzymywać należyty porządek, ponieważ nakazują im to odpowiednie przepisy. To właśnie ze względu na szerokie grono odbiorców, wybór środków czyszczących jest ogromny.Rynek jest wręcz przesycony. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, podczas wybierania preparatów chemicznych.

Profesjonalne środki czyszczące gwarantują skuteczność

Podczas przeglądania niezliczonych ilości różnorodnych środków chemicznych, z pewnością zauważyłeś, że dzielą się one na profesjonalne środki chemiczne oraz takie, które określane są mianem „chemii gospodarczej”. Jeżeli chcesz mieć gwarancję niezawodności i efektywności kupowanego preparatu – sięgnij po profesjonalne produkty. Dlaczego? Ponieważ przed wejściem na rynek, muszą one spełnić szereg restrykcyjnych wymagań dotyczących zarówno ich działania, jak i składu, skutków ubocznych i tym podobnych. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku znanych, reklamowanych w telewizji artykułów chemicznych, zaliczających się najczęściej do chemii gospodarczej. Pamiętaj, że znana marka, nie zawsze oznacza wysoką jakość produktu.

Ekonomia to podstawa

Profesjonalne środki czyszczące bardzo często możesz dostać w formie koncentratu. Kierując się zaleceniami producenta, możesz sam decydować w jakiej ilości wody chcesz go rozcieńczyć. Wszystko zależyod Ciebie i Twoich potrzeb. To właśnie taka forma jest zdecydowanie najbardziej wydajna, a co za tym idzie najbardziej ekonomiczna. Co więcej, profesjonalna chemia często wykorzystuje substancje o silniejszym działaniu niż te, które są wykorzystywane w chemii gospodarczej.Jest więc bardziej skuteczna. Ma to znaczenie szczególnie przy wyjątkowo odpornych na czyszczenie plamach.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Wszystkie dostępne na rynku, profesjonalne środki czyszczące, muszą przed sprzedażą przejść szereg testów. Obejmują różne aspekty życia, miedzy innymi sprawdzenie, czy dany środek może mieć styczność z żywnością. Sanepid od lat walczy o to, aby każdy profesjonalny preparat czyszczący był najbardziej wydajny, a jednocześnie jak najmniej szkodliwy dla zdrowia. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku środków stosowanych w gastronomii. Może Cię zainteresować również to, że profesjonalne środki czyszczące mają działanie odkażające. Pozbawiają czyszczoną powierzchnię nie tylko brudu, ale również bakterii, grzybów i innych tego typu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl