Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.

Czym umyć kabinę prysznicową?

Łazienka jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. Pomaga utrzymać higienę ciała, ale też sama potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego tak ważne jest, aby przeznaczyć jej odpowiednią porcję uwagi. Czysta przestrzeń to komfort oraz bezpieczeństwo. Schludnie utrzymany prysznic jest wizytówką dla potencjalnych gości i świadczy o profesjonalizmie oraz gwarantuje przyjemność z użytkowania. Największymi problemami w kabinie prysznicowej są ślady z mydła, a także osad znajdujący się na kafelkach, a także na powierzchni brodzika kabiny prysznicowej. Ważną kwestią, o której zapomina wiele osób, jest także przestrzeń pod uszczelkami od drzwi prysznica. Tam również gromadzi się brud. To doskonałe miejsce do namnażania się bakterii, grzybów i pleśni. W takim razie czym umyć kabinę prysznicową, aby lśniła czystością?

Czym umyć kabinę prysznicową - kilka praktycznych wskazówek

Jeśli w Twojej kabinie prysznicowej przez nadmiar gromadzonej wilgoci w powietrzu powstaje pleśń, dobrze jest zastosować specjalny preparat do usuwania brudu z fug. Płyn należy używać w proporcji 1:1 razem z wodą i nanieść na zabrudzoną powierzchnię. Wtedy rozpocznie się reakcja chemiczna, która pomoże Ci usunąć wszelkie zanieczyszczenia i przywróci fudze jej pierwotny wygląd. Natomiast gdy w kabinie prysznicowej znajduje się zbyt dużo osadu z kamienia lub mydła, warto skorzystać z potencjału Clinex WE Active Shield. Specjalnie opracowanego płynu do usuwania zabrudzeń z powierzchni znajdujących się w łazience. Doskonale sprawdzi się, jako płyn do czyszczenia baterii prysznicowej lub drzwi kabiny. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły posiada on aktywne związki czyszczące, które ułatwiają usuwanie zanieczyszczeń. Dodatkowo pomaga stworzyć warstwę ochronną. W ten sposób ułatwiasz sobie w znaczący sposób następną konserwację. Po zastosowaniu płynu do mycia kabin prysznicowych na wyczyszczonym elemencie powstaje powłoka ochronna. Utrudnia ponowne odkładanie się tłuszczu i brudu, a także osadów mineralnych.

Wsparciem w codziennym utrzymaniu czystości w łazience, będzie również koncentrat do mycia łazienek. Sprawdzi się w czyszczeniu akrylowych powierzchni oraz brodzików kabin. W codziennej pielęgnacji wystarczy jedynie tylko odrobina preparatu, aby cieszyć się z pachnących i czystych miejsc w kabinie prysznicowej.

Czym umyć kabinę prysznicową - niezbędne akcesoria

Poza wspomnianymi preparatami, które są doskonałym wsparciem w codziennej pielęgnacji, musisz wyposażyć się w kilka niezbędnych gadżetów. Przede wszystkim mycie kabiny prysznicowej musi być łatwą czynnością. W przeciwnym razie, trudniej jest zmobilizować się do podstawowej konserwacji powierzchni. Czym umyć kabinę prysznicową. Gąbka większych rozmiarów, rękawiczki ochronne oraz gumka do ścierania wody z szyby kabiny po każdym umyciu to absolutne minimum. Nie wolno stosować żadnych elementów metalowych w postaci druciaków, ani środków czystości o szorstkiej, zawierającej drobinki konsystencji. W ten sposób uszkodzisz szkło kabiny oraz porysujesz brodzik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl