Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Ręcznik w roli MAXI ECO celuloza 2W 19cm 6st
68,00 zł 60,00 zł 55,28 zł 48,78 zł
szt.
Papier toaletowy celuloza 2W 50m 24szt
75,00 zł 60,00 zł 60,98 zł 48,78 zł
szt.
Czyściwo celuloza 2W klejone bezpyłowe 28
45,00 zł 40,00 zł 36,59 zł 32,52 zł
szt.
BARLON R płyn do mycia w zmywarkach 5L
90,00 zł 85,00 zł 73,17 zł 69,11 zł
szt.
Ręcznik w roli MIDI ECO celuloza 2W 14cm 12szt
69,00 zł 66,00 zł 56,10 zł 53,66 zł
szt.
Clinex Grill 1L do mycia grilli i piekarników
18,00 zł 17,00 zł 14,63 zł 13,82 zł
szt.

Czym umyć wannę akrylową?

Wanny akrylowe mają wiele zalet. Od bardzo miłych dla oka walorów estetycznych po kwestie funkcjonalne. Dodatkowo szybko i łatwo możesz zadbać o jej czystość. Wystarczy zapamiętać kilka zasad. Akryl jest materiałem, który pomaga utrzymać ciepło. Dzięki temu nalana do wanny woda dłużej utrzymuje swoją temperaturę. Ciekawym aspektem są również właściwości dźwiękochłonne akrylu. Dlatego kąpiel późnym wieczorem jest dużo łatwiejsza, ponieważ odgłos wpadającego strumienia wody na dno wanny jest tłumiony. Istotnym czynnikiem są także właściwości antybakteryjne, ponieważ akryl zawiera w sobie jony srebra, które szkodzą bakteriom. Zatem, czym umyć wannę akrylową? Przede wszystkim postaw na systematyczność i delikatność w czyszczeniu.

Czym umyć wannę akrylową po kąpieli?

Po każdej kąpieli wanna akrylowa powinna mieć także chwilę dla siebie. Codzienne mycie jej powierzchni zdecydowanie ułatwia zachowanie idealnego stanu wanny. Akryl jest materiałem dość delikatnym. Dlatego w taki sam sposób trzeba z nim postępować. Czym umyć wannę akrylową po kąpieli. Postaw na miękkie materiały, jak gąbka zawierająca mniej szorstkich ziaren lub szmatki wykonane z gładkiej tkaniny. Uzupełnieniem powinien być odpowiedni preparat. Tutaj może być małe zaskoczenie. Wystarczy mydło lub płyn do naczyń. Środki do pielęgnacji nie mogą zawierać jedynie amoniaku, alkoholu i acetonu, ponieważ te substancje mają negatywny wpływ na akryl. Duże rysy powoduje również wszelkiego rodzaju mleczko, które zawiera dużą liczbę twardych drobin. Tak łatwo porysować powierzchnię wanny.

Oczywiście można konserwacji dokonać raz w tygodniu, jednak zmniejsza to zdecydowanie higienę w trakcie kąpieli, a także wymaga zastosowania specjalnych żeli, które pomogą zadbać o akryl. Z kolei, gdy masz w domu twardszą wodę, dobrze jest po umyciu wanny płynem do mycia naczyń lub mydłem, wytrzeć ją do sucha przy wykorzystaniu chusteczek niezostawiających smug. Tak ochronisz akryl przed osadzaniem się kamienia, który później jest trudny do usunięcia.

Czym umyć wannę akrylową po kąpieli zwierząt?

Największym zagrożeniem dla wanny akrylowej jest uszkodzenie jej powierzchni. Dlatego zadbaj o rodzaj maty, albo gumy, który położysz ma dno wanny w trakcie kąpieli pupila. Dzięki temu ochronisz akryl przed porysowaniem pazurami. Zapewne zastanawiasz się, czym umyć wannę akrylową po kąpieli zwierzaka? Jeśli nie było wielkiego błota, kamieni, piasku i innych materiałów szorstkich, to w zupełności wystarczy podstawowe opłukanie wodą z mydłem lub płynem do naczyń całej wanny. Warto też pomyśleć o wytarciu jej do sucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl