Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.

Jak działa odkurzacz piorący i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie? Podpowiadamy!

Skuteczne sprzątanie staje się coraz łatwiejsze dzięki środkom chemicznym, które szybko usuwają zabrudzenia bez konieczności silnego szorowania, a także dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. Jednym z nich są odkurzacze, które mają funkcję prania. To praktyczne rozwiązanie, jeśli masz w domu wiele dywanów lub szukasz skutecznego sposobu na czyszczenie sierści zwierząt oraz plam pozostawianych przez dzieci. To urządzenie łączy w sobie funkcje zwykłego odkurzacza, a także maszyny czyszczącej dywany. Jak działa odkurzacz piorący i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie? Podpowiadamy!

Jak działa odkurzacz piorący?

Nowoczesne urządzenia, które wspomagają sprzątanie, zostają najczęściej skonstruowane w taki sposób, aby łączyły w sobie kilka funkcji. Takim sprzętem jest właśnie odkurzacz piorący. To inny model wersji wodnej, który oprócz standardowego zbierania brudu i zanieczyszczeń, umożliwia także sprzątanie na mokro. Można więc bez problemu prać tapicerki samochodowe, meble, wykładziny, dywaniki oraz duże dywany. Jednocześnie sprzęt ten doskonale czyści kafle czy parkiety. Może być stosowany zamiennie zamiast mopa bądź ścierki piorącej. Najczęściej odkurzacz wyposażony jest w pojemnik na wodę oraz inny preparat do mycia. Urządzenie podaje środek na dany obszar, a następnie czyści i pochłania zanieczyszczenia do odpowiedniego zbiornika. W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli odkurzaczy piorących, które doskonale sprawdzą się do czyszczenia różnych powierzchni. To niezawodny sprzęt, z którego mogą korzystać również firmy sprzątające.

Cechy dobrego odkurzacza piorącego

Przy zakupie odkurzacza piorącego warto zwrócić uwagę na pewne jego cechy. Na wydajność tego urządzenia wpływa bowiem szereg aspektów. Jeśli chcesz zakupić dobry sprzęt, zwróć uwagę na parametr dotyczący wydajności powierzchniowej. Do rozległych przestrzeni niezbędny jest odkurzacz piorący o znacznej mocy. Tylko tak uda Ci się wyczyścić duże pokoje. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na łatwość wyjmowania i zakładania zbiornika do wody czystej oraz brudnej, co wpłynie na komfort i szybkość sprzątania. Cała konstrukcja odkurzacza powinna być stabilna, aby nie doszło do jej przewrócenia w trakcie intensywnego sprzątania.

Zalety odkurzacza piorącego

Wybór odkurzacza piorącego niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim jest to sprzęt, który spisze się w każdym domu. Pozwala on w szybki i bezwysiłkowy sposób wyczyścić wiele powierzchni m.in. dywany czy zwykłą podłogę. Usuwa zanieczyszczenia również z mebli i tapicerki samochodowej, dzięki czemu jest niezawodny w domach, w których mieszkają czworonogi oraz małe dzieci. Odkurzacze piorące niwelują roztocza i inne alergeny, dlatego są świetnym rozwiązaniem dla alergików. 

Zatem już wiesz, jak działa odkurzacz piorący. Jego wybór musi być uzależniony nie tylko od Twoich oczekiwań, lecz także powierzchni, jakie zamierzasz czyścić. Dobrze wybrany sprzęt zapewni Ci wiele lat bezawaryjnej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl