Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro czerwona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro zielona
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Ścierka bezsmugowa Vileda PVAmicro niebieska
15,50 zł 13,50 zł 12,60 zł 10,98 zł
szt.
Barlon Aktywna Piana AUTO 1L
17,50 zł 15,00 zł 14,23 zł 12,20 zł
szt.
Automat szorująco-zbierający Tennant T290 bateryjny
27 500,00 zł 19 900,00 zł 22 357,72 zł 16 178,86 zł
szt.

Komfortowe mycie posadzki z wózkiem do sprzątania

Komfortowe mycie posadzki z wózkiem do sprzątania

Ręczne mycie posadzek jest bardzo trudne, jeśli nie mamy do dyspozycji dobrej jakości mopa i wiadra. W wielu miejscach posadzki trzeba myć codziennie, często nawet kilka razy. Profesjonalne ekipy sprzątające ułatwiają sobie pracę, używając specjalnych wózków do sprzątania. Dzięki nim nie muzą co chwilę przenosić wiaderek z wodą, czy odnosić znalezionych śmieci do kosza.

Funkcjonalny wózek

Wózki dostępne są w wielu różnych wersjach. Najprostsze z nich wyposażone są tylko w wiaderko i wyciskarkę do mopa, jednak bardziej zaawansowane modele są jeszcze bardziej funkcjonalne. Mogą być wyposażone w dwa wiaderka, wcześniej wspomnianą wyciskarkę, koszyczek na detergenty i inne akcesoria do sprzątania, oraz uchwyt na worek na śmieci. Osoba sprzątająca dany obiekt ma wszystko pod ręką, nie musi przenosić ciężkich rzeczy ani niepotrzebnie schylać się. Wózek jest idealnym rozwiązaniem przy sprzątaniu większych powierzchni i wszędzie tam, gdzie dotarcie do łazienki czy pomieszczenia gospodarczego jest skomplikowane (np. kilka drzwi po drodze).

Wydajność pracy

Wózki do sprzątania zdecydowanie podnoszą wydajność i tempo pracy. Nie są drogie. Najbardziej zaawansowany model to koszt około czterystu złotych, co nie wydaje się być sporym wydatkiem w firmowym budżecie. Wózki do sprzątania są też chętnie kupowane przez osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, którym łatwiej jest myć z nimi podłogę na dużym metrażu. Korzystanie z wózka ma jeszcze jedną zaletę: skuteczne wyciskarki dbają o to, aby nawierzchnia nie pozostawała bardzo mokra i śliska. Jest to szczególnie ważne podczas mycia podłóg z drewna, które od nadmiaru wilgoci szybko się niszczą. Koszyczek na detergenty pozwala na zabranie ze sobą różnych środków, dedykowanych do czyszczenia danego rodzaju powierzchni. Kończąc mycie drewnianej podłogi, nie trzeba więc wracać się po płyn do mycia płytek. Kupując wózek do sprzątania, warto zastanowić się, czy dysponujemy wysokiej jakości mopem. Tylko wtedy nasz zestaw będzie gwarantował skuteczne i komfortowe sprzątanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl