Producenci
Promocje
Antybakteryjny żel do rąk 100ml
Antybakteryjny żel do rąk 100ml
15,00 zł 7,00 zł 12,20 zł 5,69 zł
szt.
Clinex DEZOFast 1L płyn dezynfekujący
Clinex DEZOFast 1L płyn dezynfekujący
26,00 zł 16,00 zł 24,07 zł 14,81 zł
szt.
WEPA Dozownik do papieru toal Jumbo centralnego dozowania 331490
WEPA Dozownik do papieru toal Jumbo centralnego dozowania 331490
89,00 zł 79,00 zł 72,36 zł 64,23 zł
szt.
ETANOLIZER+ 5L do dezynfekcji rąk i powierzchni 70% alk
ETANOLIZER+ 5L do dezynfekcji rąk i powierzchni 70% alk
185,00 zł 99,00 zł 150,41 zł 80,49 zł
szt.
Antybakteryjny żel do rąk 500ml
Antybakteryjny żel do rąk 500ml
35,00 zł 18,00 zł 28,46 zł 14,63 zł
szt.
Clinex DEZOFast 5L płyn dezynfekujący
Clinex DEZOFast 5L płyn dezynfekujący
125,00 zł 75,00 zł 115,74 zł 69,44 zł
szt.

Podajnik ręczników papierowych – najistotniejsze zalety

Ręczniki papierowe przydają się zarówno w domach, jak i w biurach. Pewnie sam nieraz doświadczyłeś tego denerwującego uczucia, kiedy niechcący wylejesz kawę, chcesz ją wytrzeć z blatu i okazuje się, że nie masz czym. Ręcznik papierowy został zużyty, zabrany, albo upchnięty w zakamarki szafek, w każdym razie jest nieosiągalny. I w ten sposób z drobnostki robi się problem, którego rozwiązaniem są jedynie czasochłonne poszukiwania. Możesz uniknąć takich sytuacji w przyszłości!

Koniec z poszukiwaniami

Inwestycja w podajnik ręczników papierowych rozwiąże problem wynikający z nieustannych poszukiwań papieru. Dzięki temu prostemu urządzeniu będzie on znajdował się zawsze w tym samym miejscu. Poza tym, wspomniany dozownik łatwo uzupełnić. Dzięki przeźroczystym ściankom bocznym, bez problemu możesz kontrolować zużycie. Jeżeli zauważysz, że papier się kończy, wystarczy, żewłożysz nową rolkę, wykorzystując otwór na ręczniki. Instalacja trwa niecałą minutę i na powrót możesz cieszyć się czystością i funkcjonalnością. Warto podkreślić, że standardowe podajniki mieszczą rolkę o długości odpowiadającej ponad tysiącu ręczników! Sam widzisz, że wymiana rolki następuje stosunkowo rzadko.

Koniec z bałaganem

Leżące wszędzie ręczniki papierowe, niekończący się problem ustalenia jednego miejsca ich składowania, rzucający się w oczy, artystyczny nieład w łazience, bądź kuchni – te wszystkie sytuacje eliminuje właśnie podajnik ręczników papierowych. Dzięki schludnej, minimalistycznej prezencji, stanowi on jedynie niewyróżniający się element wystroju. W zależności od indywidualnych upodobań, w naszej ofercie dostępne są dozowniki w kolorze białym, czarnym, mniejsze, bądź większe. Prosta konstrukcja wpasuje się w każdą łazienkę, czy kuchnię.

Koniec z bezsensownym zużyciem

Dozowniki ręcznikówpapierowych wpływają pozytywnie również na szeroko pojęte środowisko. Podawane przez niego „wycinki” papieru są zawsze tej samej długości. To Ty wyznaczasz, jaka długość jest odpowiednia. Dzięki temu zapobiegaszbezsensownemu zużyciu papieru, a co za tym idzie – ograniczasz ilości wytwarzanych odpadów. Gwarancja minimalnego zużycia cechuje chociażby dozownik na ręczniki papierowefirmy KATRIN, również dostępny w naszej ofercie.

Automatyczny podajnik ręczników papierowych to same plusy

Tradycyjne pojemniki na ręczniki papierowe to już przeszłość. Jak widzisz, warto zainwestować w model automatyczny, który zresztą szybko się zwróci. Wszystko za sprawą odpowiednio wydzielanej ilości papieru, zapobiegającej dotychczasowemu marnotrawstwu. To, w połączeniu z prostą, intuicyjną obsługą oraz łatwą wymianą rolki, powoduje, że warto postawić na nowe technologie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl