Producenci
Promocje
Barlon Alko-żel 500ml z pompką Antybakteryjny żel do rąk
Barlon Alko-żel 500ml z pompką Antybakteryjny żel do rąk
19,50 zł 12,50 zł 18,06 zł 11,57 zł
szt.
ForLux ECO PZ107 1L - Ekologiczny koncentrat uniwersalny
ForLux ECO PZ107 1L - Ekologiczny koncentrat uniwersalny
24,00 zł 20,00 zł 19,51 zł 16,26 zł
szt.
Antybakteryjny żel do rąk 500ml
Antybakteryjny żel do rąk 500ml
16,00 zł 10,99 zł 13,01 zł 8,93 zł
szt.

Sprzątanie dużych powierzchni: szorowarka

Sprzątanie dużych powierzchni: szorowarka

Wiele osób zastanawia się, jak firmom sprzątającym udaje się utrzymać idealną czystość posadzek i wykładzin w biurach i centrach handlowych, nawet w najbardziej deszczowe dni.  To proste. Nie sprzątają one wymienionych obiektów tylko siłą ludzkich rąk, lecz używają do tego celu zaawansowanego sprzętu. W ich wyposażeniu są chociażby nowoczesne szorowarki, dzięki którym utrzymanie czystości posadzki nie jest wcale takie trudne.

Jak wygląda szorowarka?

Szorowarka najprościej mówiąc, przypomina mocno rozbudowaną rurę ssawną od odkurzacza. Działa, podobnie jak odkurzacz, gdy jest włączona do gniazdka. Po uruchomieniu silnika szorowarka obraca szczotką znajdującą się tuz przy podłodze. Jest ona zaprojektowana do gruntownego czyszczenia posadzek, prania wykładzin i krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych lub froterowania. Nowoczesne szorowarki wyposażone są w zestawy szczotek o różnych właściwościach, aby jeszcze szybciej uzyskać pożądany efekt. Ułatwiają one mycie posadzek z PCV, linoleum, płytek, betonu, lastrico, parkietu, a także  kamienia naturalnego.

Dywany i wykładziny

Nowoczesne szorowarki umożliwiają także szamponowanie i pranie dywanów oraz wykładzin. Robią to bardzo szybko i skutecznie. Jest to funkcja szczególnie pożądana w obiektach o różnorodnych podłogach (np. w biurowcach, gdzie w ciągu dnia czyści się zarówno wykładziny, jak i kamienny hall). Czyszczenie wykładziny z szorowarką nie wymaga większego wysiłku. Do urządzenia wlewa się tylko odpowiedni detergent, a szorowarka wykona całą pracę.

Jakość sprzętu

Wysokiej jakości szorowarki od dobrych dostawców pracują stosunkowo cicho. Mają wieloletnią żywotność, na pierwsze lata użytkowania udzielana jest gwarancja. Najlepsi dystrybutorzy i hurtownie chemiczne oferują potencjalnym klientom pokazy swoich modeli szorowarek, doradzają zakup najskuteczniejszych detergentów do danego modelu, oraz zapewniają swoim klientom opiekę posprzedażową. W razie potrzeby klienci mogą liczyć na szkolenia z obsługi maszyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl