Kontakt z nami

HurtowniaChemiczna.com

ul. Nowosądecka 37
33-335 Nawojowa

📞 18 262 29 99

📧 sklep@hurtowniachemiczna.com

Producenci
Promocje
BARLON R płyn do mycia w zmywarkach 5L
90,00 zł 85,00 zł 73,17 zł 69,11 zł
szt.
Czyściwo celuloza 2W klejone bezpyłowe 28
45,00 zł 40,00 zł 36,59 zł 32,52 zł
szt.
Ręcznik w roli MIDI ECO celuloza 2W 14cm 12szt
69,00 zł 66,00 zł 56,10 zł 53,66 zł
szt.
Ręcznik w roli MAXI ECO celuloza 2W 19cm 6st
68,00 zł 60,00 zł 55,28 zł 48,78 zł
szt.

Zalety montażu pojemnika na ręczniki papierowe

Zalety montażu pojemnika na ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe są obecnie standardem w każdym miejscu pracy, urzędzie, szkole i innych miejscach przestrzeni publicznej. Nic dziwnego: ich używanie jest o wiele bardziej higieniczne niż zwykłego, wspólnego ręcznika. Większość firm do ręczników papierowych kupuje specjalne pojemniki, z których są one dozowane. Czy taki zakup ma sens? Sprawdźmy!

Ręcznik w rolce, ręcznik w składce

Pojemniki na ręczniki dostępne są zarówno dla ręczników w rolce, jak i w składce. Jeśli chodzi o te drugie, pojemnik pełni również funkcję dozownika. Dzięki temu osoby pobierające ręcznik wyciągają ze składki maksymalnie kilka listków, zamiast chwytać kilkanaście naraz. Pojemniki na ręczniki zapobiegają moczeniu ręczników. Gdy osoba z mokrymi rękami stara się oderwać listek rolki, lub wziąć ręcznik ze składki, zazwyczaj moczy je wszystkie lub przynajmniej dużą większość, Mokre ręczniki trudniej jest rozdzielić, a do tego wyglądają nieestetycznie. Zdarza się, że ręczniki upadają na ziemię lub do zlewu i całkiem nie nadają się już do użycia. Pojemnik na ręczniki pomaga utrzymać je w miejscu i wygodnie z nich korzystać. Dba również o rozsądne korzystanie z nich, a co za tym idzie – dba również o budżet firmowy.

Higiena

Pojemnik na ręczniki osłaniają nieużywane ręczniki przed osiadaniem na nich bakterii, drobnoustrojów i kurzu. Ręczniki w pojemniki są więc o wiele zdrowsze dla kolejnych osób odwiedzających toaletę, niż jak gdyby leżały luzem na łazienkowej półce. Dlatego właśnie możemy je znaleźć w każdym szpitalu czy klinice.

Design

Nowoczesne pojemniki na ręczniki są proste i ładne. Pojemnik w zwykłym, białym kolorze pasuje zarówno do nowoczesnych łazienek w klubach, jak i tych urządzonych bardziej tradycyjnie. Dobre hurtownie chemiczne oferują również pojemniki czarne, które wyglądają elegancko i prestiżowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl