Zalety montażu pojemnika na ręczniki papierowe

Zalety montażu pojemnika na ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe są obecnie standardem w każdym miejscu pracy, urzędzie, szkole i innych miejscach przestrzeni publicznej. Nic dziwnego: ich używanie jest o wiele bardziej higieniczne niż zwykłego, wspólnego ręcznika. Większość firm do ręczników papierowych kupuje specjalne pojemniki, z których są one dozowane. Czy taki zakup ma sens? Sprawdźmy!

Ręcznik w rolce, ręcznik w składce

Pojemniki na ręczniki dostępne są zarówno dla ręczników w rolce, jak i w składce. Jeśli chodzi o te drugie, pojemnik pełni również funkcję dozownika. Dzięki temu osoby pobierające ręcznik wyciągają ze składki maksymalnie kilka listków, zamiast chwytać kilkanaście naraz. Pojemniki na ręczniki zapobiegają moczeniu ręczników. Gdy osoba z mokrymi rękami stara się oderwać listek rolki, lub wziąć ręcznik ze składki, zazwyczaj moczy je wszystkie lub przynajmniej dużą większość, Mokre ręczniki trudniej jest rozdzielić, a do tego wyglądają nieestetycznie. Zdarza się, że ręczniki upadają na ziemię lub do zlewu i całkiem nie nadają się już do użycia. Pojemnik na ręczniki pomaga utrzymać je w miejscu i wygodnie z nich korzystać. Dba również o rozsądne korzystanie z nich, a co za tym idzie – dba również o budżet firmowy.

Higiena

Pojemnik na ręczniki osłaniają nieużywane ręczniki przed osiadaniem na nich bakterii, drobnoustrojów i kurzu. Ręczniki w pojemniki są więc o wiele zdrowsze dla kolejnych osób odwiedzających toaletę, niż jak gdyby leżały luzem na łazienkowej półce. Dlatego właśnie możemy je znaleźć w każdym szpitalu czy klinice.

Design

Nowoczesne pojemniki na ręczniki są proste i ładne. Pojemnik w zwykłym, białym kolorze pasuje zarówno do nowoczesnych łazienek w klubach, jak i tych urządzonych bardziej tradycyjnie. Dobre hurtownie chemiczne oferują również pojemniki czarne, które wyglądają elegancko i prestiżowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl